Online Bağış
Tel No : +90 212 875 03 03
GSM No : +90 535 717 64 67
bilgi@tacev.org.tr

Duyurular / Etkinlikler

TACEV Yaz Kursu sertifika töreni ile sona erdi

17 Haziran tarihinde başlayan TACEV Yaz Kursu, 30 Ağustos Cuma günü düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.

TACEV Merkez Binası toplantı salonunda düzenlenen törene öğrencilerin yanı sıra, Vakıf Başkan Yardımcısı Ahmet Çağlar, öğretmenler, kurs yetkilileri ve veliler katıldı.  

55 öğrencinin sertifaka almaya hak kazandığı kursun kapanışında konuşan Çağlar, yaz döneminde 11 hafta boyunca kurs programına katılan öğrencileri tebrik ettiğini belirtti. 

Çağlar, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, "Sizleri ve ailelerinizi tebrik ediyorum. Yeni eğitim/öğretim yılı öncesinde, yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştınız. Program boyunca Kur'an-ı kerimi doğru şekilde okuma ve dini bilgilerinizi artırma bakımından takdire şayan bir ilerleme kaydettiniz" dedi.  

Çağlar ayrıca, "Bu kursu kıymetli yapan şey, kursa olan taleptir. Bu kursun kahramanları sizlersiniz. Ayrıca, sizleri bu yönde teşvik eden anneleriniz ve babalarınıza ve öğretmenlerinize de çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Sertifikalar ile birlikte karnelerini de alan öğrenciler, törenin ardından öğretmenler ve kurs yetkilileri ile fotoğraf çektirdi. 

Videolar

Fahrettin Tacar Eğitim Vakfı 2020